Millega peaksin malmist kraanikaussi puhastama?

0
196

Malmist vannitoa valamud puhastamine on suhteliselt lihtne. Loputage hoolikalt ja hõõruge pehme käsnaga, et eemaldada toidust ja mineraalainetest. See on oluline emaili tuhmumise vältimiseks. Kasutage oma valamu desinfitseerimiseks õrna antibakteriaalset puhastusvahendit ja pehmet seepi. Kuivatage valamu kindlasti pärast iga kasutamist, et vältida hilisemaid võimalikke probleeme. Kui teil pole nõudepesumasinat, saate osta odava roostevabast terasest valamu puhastuskomplekti.

Vannituba

Pihustage kraanikaussi

Tugevate plekkide korral võite proovida söögisoodat. Piserdage kraanikaussi veega ja seejärel puistake peale söögisoodat. Seejärel kasutage pinna puhastamiseks pehmet lappi. Kui plekk püsib, korrake protsessi. Kangekaelsete laikude eemaldamiseks võite kasutada ka korki. Samuti peaksite vältima äädika või muude mitteportselanist puhastusvahendite kasutamist, kuna need võivad kahjustada malmist ja mitteportselanist pindu.

Kasutage pesuvedelikku

Kui plekid on mustad või rohelised, tuleks kasutada lahjat nõudepesuvahendi lahust. Lahus ei ole happeline ega kahjusta emaili pinda. Samuti ei põhjusta see värvimist. Abrasiivseid puhastusvahendeid on kõige parem kasutada säästlikult ja neid ei tohi segada terasvilla või traatharjadega. Sama kehtib ka käsnapatjade kohta, kuna need tooted võivad kraanikaussi kahjustada.

Valusegisti

Küürimispulber ja terasvill võivad teie malmist vanni viimistlust kahjustada. See võib põhjustada sügavaid kriimustusi, mis võivad vajada viimistlemist. Happeliste toodete kasutamine võib kahjustada valamu emaili pinda, mis tähendab, et see on altid värvimuutusele. Seetõttu peaksite vältima nende toodete kasutamist, kuna need võivad kraanikausi voodri kuluda. Need puhastuslahused jätavad krobelise ja ebameeldiva viimistluse, muutes valamu puhastamise keeruliseks.

vannitoa kujundus

Leidke roheline plekk

Mustade märkide eemaldamiseks võib kasutada abrasiivseid puhastusvahendeid. Kui leiate oma valamult rohelise pleki, on see tõenäoliselt tingitud vasest kinnitusdetailidest või torustikust. Vase jäljed vees võivad põhjustada rohelist plekki. Kuigi need plekid ei kujuta endast ohtu tervisele, tuleb neid käsitleda ettevaatlikult, kuna need võivad pinda halvendada ning põhjustada värvimuutust ja lõhna.

Valusegisti

Abrasiivsed materjalid võivad rikkuda ka malmist valamu pinna. Abrasiivsed tooted võivad kahjustada valamu viimistlust. Emaili puhastamiseks võite kasutada abrasiivseid puhastusvahendeid. Abrasiivsed ained võivad pinda kahjustada. Lisaks võivad need materjalid põhjustada teie valamu roostetamist. Abrasiivsed materjalid võivad pinda kriimustada ja seda kahjustada. Kui te pole kindel, kuidas kraanikaussi puhastada, võite kasutada korki.

Leave a reply