Kaip pakeisti virtuvės maišytuvų O žiedus

0
404

Jei jūsų virtuvės maišytuvą reikia pakeisti sandarinimo žiedu, šiame vadove sužinosite, kaip rasti tinkamą dydį. Norėdami rasti tinkamą dydį, uždėkite sandarinimo žiedą ant švaraus, lygaus paviršiaus ir išmatuokite jį nuo vieno krašto iki kito. Taip pat išmatuokite sandarinimo žiedo skerspjūvį ir ant jo priveržkite nonijinį suportą. Suradę tinkamą dydį, atlikite šiuos veiksmus, kad įdiegtumėte naują O žiedą:

Išsukite varžtus ir movas

Pirmiausia atsukite visus varžtus ir jungtis, kurie gali trukdyti sandariam žiedui tinkamai veikti. Tada atsukite snapelį iš jo lizdo. Tada galite pamatyti žiedus ir juos pakeisti. Labai svarbu, kad jūsų maisytuvai būtų tinkamo dydžio sandarinimo žiedas. Dėl netinkamų dydžių žiedas gali nutekėti ar net įtrūkti. Norėdami pakeisti sandarinimo žiedą, atlikite šiuos veiksmus.

interjeras

Atsukite vožtuvą

Norėdami pakeisti sandarinimo žiedą, tiesiog atsukite vožtuvą. Tada į maišytuvo vožtuvą įkiškite naują sandarinimo žiedą. Naujasis O žiedas tvirtai priglus ir neleis nuotėkio. Sumontavę naują sandarinimo žiedą, turėsite vėl priveržti vožtuvą į pradinę padėtį. Šis procesas gali užtrukti kelis bandymus, bet verta pastangų. Galutinis rezultatas vėl bus visiškai funkcionalus maišytuvas.

Nuimkite snapelio laikiklio veržlę

Sumontavę naują sandarinimo žiedą, galite patikrinti, ar jūsų maišytuvas vis dar tinkamai veikia. Norėdami nustatyti maišytuvo tipą, turėtumėte pažvelgti į maišytuvo dalių suskirstymą ir nustatyti varžtus, kurie pritvirtina rankeną prie vožtuvo koto. Maišytuvams su rankenos mechanizmu turėtumėte naudoti 7/64″ šešiabriaunį veržliaraktį. Norėdami nuimti snapelio laikiklio veržlę, turėsite atsukti varžtą.

Norėdami pašalinti esamą O žiedą nuo Moen maišytuvo, atlaisvinkite varžtą, esantį gale. Tada atsukite snapelio apykaklės veržlę. Pakelkite ir pasukite snapelį, kad nuimtumėte seną sandarinimo žiedą. Išardę vožtuvą, galite sumontuoti naują O žiedą sutepdami jį silikoniniu tepalu. Sutepę silicio tepalą, ant vožtuvo korpuso uždėkite naują sandarinimo žiedą.

virtuvė

Moen pakaitinius O žiedus galite įsigyti techninės įrangos parduotuvėse. Techninės įrangos parduotuvės gali juos parduoti pakuotėse arba atskirai. Kai kurios įmonės netgi gamina rinkinį su įvairių dydžių O-žiedais. Jei jums sunku rasti tinkamą dydį, galite susisiekti su santechniku ​​arba pasinaudoti Moen siūlomu rinkiniu. Prieš keisdami sandarinimo žiedą, turėsite išjungti vandens tiekimą. Jei O žiedas per mažas, galite jį pakeisti kitokio dydžio arba kitokio tipo.

Leave a reply