כיצד להתקין מאוורר ברז מטבח עם סגירה

0
313

התקנת https://www.nivito.co.il/ ברז למטבח עם סגירה דורשת מעט ידע. המאוורר החיצוני מתברג על קצה הברז ללא שימוש במפתח ברגים. המאוורר הפנימי מותקן עם כלי מיוחד. הוא מהדק ביד בעזרת כובע טבעת. יש לשחרר את המאוורר הפנימי. זה יכול להיעשות ביד או עם צבת. לאחר ההתקנה, עליך לוודא שהמאוורר פועל כראוי לפני החלפתו.

מטבח

סוגי אוורור

ישנם שני סוגים של מאווררים. הסוג הראשון הוא גרסה זכרית, ולגרסה הנשית יש חוט זכר. הסוג השני הוא נקבה, והגרסה הזכרית והנקבה זהה בגודל. כולם אינם תואמים לעופרת. על מנת להתקין אותם, יש לפרק בזהירות את הברז ולהסיר את המאוורר. לאחר פירוק זה, עליך לנגב את החוטים מבפנים.

קוטר של מאווררים

מאוורר ברז למטבח עם סגירה מגיע בשני סוגים בסיסיים: זכר ונקבה. הזכרים הם בדרך כלל בקוטר 15/16″ והנקבות בקוטר 55/64″. סוגי הג’וניור קטנים יותר ומתאימים לחור בגודל 3/4 אינץ’. זני ה”טום אגודל” הם עם הברגה M18x1. הגרסאות המטריות M16x1 קטנות יותר מהסוגים הנשיים ומתאימות לרוב הברזים הסטנדרטיים.

מטבח

החלפה נכונה

אם אתה מחפש תחליף, תצטרך להשיג את המתאים. הסגנון הנפוץ ביותר הוא זכר, והנקבה היא נקבה. לסוג הזכר יש דפוס השחלה הפוך. לשני הסגנונות יש חוטים מבפנים ומבחוץ. הגרסה הנשית היא היקרה מבין השתיים. אם אינכם בטוחים איזה סוג מתאים לברז שלכם, תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע.

אתה אמור לדעת אם למאוורר יש בורג על הפיה. הברגה של המאוורר תעזור לקבוע אם הוא מתאים לברז שלך או לא. במקרה שכן, עליך להבריג בזהירות את המאוורר מהפיה. אם לא תעשה זאת, ההברגה על פיית הברז לא תוכל להתאים למאוורר.

מאוורר Advanta Tap-On/Tap-Off

ה-Advanta Tap-On/Tap-Off Aerator הוא מוצר זול וקל להתקנה. מאוורר ברז זה קל להתקנה וניתן להתקין אותו על ידי כל אחד ללא כל ניסיון. ישנם דגמים שונים למטרות שונות. אם אתה מנסה לחסוך כסף, הזול ביותר עולה 15$ ויש לו חוטים כפולים. לסוג הנקבה יש שני חוטים מבחוץ ולזכר יש שניים.

מאוורר ברז למטבח עם סגירה הוא חלק הכרחי מברז המטבח. דיסקית המסך המתכתית הקטנה שהיא מכילה הופכת את הברז לפונקציונלי יותר ומפחיתה את כמות המים שזורמת החוצה. המאוורר משפר את התפקוד הפיזי של הברז ומוסיף למשיכה הכללית שלו. זה לא רק פילטר. ישנם שימושים רבים אחרים עבור מאוורר. מוצר זה יכול גם לעזור לך לחסוך כסף בחשבון המים החמים שלך.

Leave a reply